Excellent Nanobiocare Gold

Excellent Nanobiocare Gold

Należy podkreślić, że dopiero współczesne technologie pozwoliły na udowodnienie, że złoto może być cennym surowcem kosmetycznym a dzięki nanotechnologii możliwe stało się stworzenie takich form złota, które można dostarczyć do skóry. Złoto i związki złota używane są od wielu lat, głównie wykorzystywana jest jego zdolność do pobudzania procesów regeneracyjnych czy biostymulu- jących oraz działanie przeciwzapalne, bakteriobójcze
i spowalniające proces starzenia się skóry.

Złoto bierze udział w procesach naprawczych
w uszkodzonym DNA. Działa głównie na elastynę
i kolagen zawarte w skórze, przyspiesza wzrost komórek
w podstawnej warstwie regenerując włókna białek
w skórze. Spowalnia proces wiotczenia skóry. Jako
środek immunosupresyjny hamuje wytwarzanie przeciwciał – makrofagów, fagocytów. Są to tzw. komórki żerne, które fagocytują, czyli otaczają kolagen, a następnie trawią istniejące włókna kolagenu oraz elastyny. Nanocząstki złota stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i kwasu hialuronowego. Kolagen obok kwasu hialuronowego jest najważniejszym składnikiem odpowiedzialnym za jędrność skóry. Złoto jest wydalane z żółcią, moczem (70%)
i potem który jest znakomitą barierą ochronną przed środowiskiem zewnętrznym. Warstwa rogowa oraz wydzielane sebum zapobiegają utracie niezbędnej dla skóry wody, a z drugiej strony stanowi barierę dla mikroor- ganizmów, substancji chemicznych, a także kosmetyków, które chcemy wprowadzić w głębsze warstwy skóry.

DZIAŁANIE I ZASTOSOWANIE EXCELLENT NANOBIOCARE GOLD

  • DZIAŁANIE antybakteryjne, regenerujące, kojące
  • STYMULUJE syntezę kolagenu
  • WSPOMAGA odbudowę skóry
  • WYGŁADZA SKÓRĘ i przywraca jej elastyczność oraz blask i młody wygląd

PREPARAT MOŻE DZIAŁAĆ WSPOMAGAJĄCO W LECZENIU:

  • przewlekłych dermatoz
  • rozwlekłych oparzeń skóry
  •  zmian zapalnych skóry
  • zmian trądzikowych
  • wypadania włosów

Najlepsze efekty stosowania Excellent Nanobiocare Gold można uzyskać aplikując produkt minimum dwa razy dziennie, rano i wieczorem na dowolne partie skóry oraz skórę głowy.

Zawarty w EXCELLENT NANOBIOCARE GOLD Axonnite® Gold znacznie zwiększa i ułatwia proces wchłaniania innych produktów, dlatego po wchłonięciu zaleca się użyć ulubiony krem.

Kosmetyki z Axonnite® Gold mogą być wykorzystane w pielęgnacji każdego rodzaju cery, bo intensywnie ją nawilżają, usuwają wolne rodniki i pomagają niwelować szkodliwe wpływy promieniowania ultrafioletowego. Już czterotygodniowa, regularna kuracja Excellent Nanobiocare Gold pozostawi Twoją skórę twarzy i ciała wygładzoną, jędrniejszą i bardziej elastyczną.

 

W przypadku zmian chorobowych stosowanie preparatu należy skonsultować z lekarzem.